Spam Mailler Nasıl Engellenir ?

Spam Mailler Nasıl Engellenir ?

Spam Mailler Nasıl Engellenir ? Tam olarak başa bela bir konudan bahsedecegiz. Spam ,reklam ve virüslü mailler internet ortamında ve günümüzde en çok problem yasadıgımız konular olarak görünüyor. Sizleri bilmiyorum ama bir çok kişi spam mail temizlemekten bıkmış durumda. Spam filtre hizmeti sağladıgımız kişi ve kuruluşlar sayesinde filtre kullanımı giderek büyüyor. İnsanlar bu tarz hizmetlerin farkında değildi. Firmalar junk maillerin neden oldugu aksaklıkların, ticare faaliyetleri etkilediği durumlarla karsılaşınca antispam hizmetleri git gide bilinir bir duruma geldi.  Spam mail nasıl engellenir diye düşünmenize gerek kalmadı.

junk mail nasıl engellenir

 

Spam maileri bir çok kişi hala önemsemiyor. Hatta spam denildiginde alınan genel cevap “Reklam maileri işte siliyoruz gidiyor.” şeklinde oluyor. Dünyada her saniyede milyonlarda spam mail gönderildigini biliyor musunuz ? Her saniye size yada farklı bir e-posya adresine virüslü bir mail alabilirsiniz. Konuya basit şekilde baktıgınızda haklı olabilirsiniz. Ama keşke tüm mailler sadece reklam içerikli olsaydı. Bu durum eskiden böyleydi. Eskiden derken 10 yıl önce diyebiliriz. Artık internet ve bilgisayar kullanımı herseyimiz oldu. Söyle bir durum düşünürseniz.

Günlük yasamda ticaretle ugrasmayan bir kişi bile önemli işlerinin %90 ını internet üzerinden internet agına baglı cihazlar üzerinden yapıyor. Faturalarınızı ödüyorsunuz. Alış veriş yapıyorsunuz. E-mail gönderiyorsunuz. araç ev kredilerinizi ödüyorsunuz. Sosyal medya vb. kullanımlar önemsiz kısımda kalıyor. İçerigi para olan bir çok işi internet üzerinden yapıyoruz. İnternet ve bilgisayar kullanımındaki bu artış artık kötü niyetli kişilerin amaçlarının önünü açıyor. Bilgisayarıma virüs bulaştı. Bütün dosyalar şifrelendi. Spam mail temizlemekten bıktım. Mail ile yapılan dolandırıcılık vb. gibi cümleleri artık çok daha fazla duyar olduk.

Spam Mail Engelleme Önemi

Bireysel olarak spam mailleri nasıl engellerim ? derseniz yapabileceginiz çok fazla işlem olmadıgını söylemeliyiz. Spam sorununa çözüm üretmek için antispam filtresi kullanmanız şarttır. Biz sistem yöneticilerinin geliştirdigi ve junk mail engelleme işlemi yapan bir çok hizmete internet üzerinden erişebiliyorsunuz. Asıl önemli olan spam korumasının basarı oranıdır. Reklam mailleri engelleme spam filtrelerinin genelde basarılı olarak yaptıgı bir işlemdir. Ama diyelim asıl can alıcı bölüm virüslü ve fake maillerin engellenmesidir. Sizlere kişisel yada ticari hayatınızda zarar verebilecek mail tipleri bunlardır. Spam engellemek için yapmanız gereken ilk işlem 7 gün boyunca sağladıgımız spam filter hizmetini denemenizdir.

Spam mail nasıl engellenir ? junk mail engelleme gibi sorular tarihe kaşışacaktır. Son dönemlerde Cryptolocker, ptt, ttnet ve turkcell şeklinde gelen fatura maillerinin neden oldugu sorunlarla ilgili illaki bir yazı okumussunuzdur. Fidye ödemek zorunda kalmayın. Bu virüsler kişilerin cihazlarına mail ile gönderilmiştir. Ticaretinizi önemli derecede negatif etkileyen zararlı virüslerden kurtulun. Spam Mailler Nasıl Engellenir diye düşünmeyin. Spam filtresini aktif ettigimizde profesyonel ve ücretsiz deneme imkanı sunan hizmetimiz ile spam ve virüslü mailler direk engellenecektir. Spam filter hizmeti ile mail güvenliğinizi sağlıyoruz. Ücretsiz deneyin. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 888 8 349 https://www.hostfix.com.tr/spam-korumasi

Spam mailler engellendikten sonra ekran görüntüsü aşagıdaki gibi olacaktır. Spam filtresi yönetim paneli üzerinden tüm aktiviteleri kontrol edebilirsiniz.

Spam Mailler Nasıl Engellenir