Spam Mail Engelleme

Spam Mail Engelleme

Kolay Kurulum

Spam mail engelleme için son bir adım kaldı. Antispam hizmet alımınızdan ve ödeme işlemi tamamlandıktan sonra teknik departmanın size verecegi MX kayıtlarının ilgili alan adının DNS kımına girilmesi gerekiyor. MX yönlendirmesinin ardından Antispam Filtresi bölgesel DNS kayıt yenileme süresinin geçmesiyle aktif olacaktır. Bu süre 2 saati geçmeyecektir.


Kesintisiz Hizmet

15 farklı lokasyona konuşlandırılmıs antispam sistemi sayesinde 99.99 antispam uptime garantisi veriyoruz. Antispam servisiniz hep uyanık olacak. Oluşabilecek teknik sorunlardan hiç bir zaman etkilenmeyeceksiniz.

profesyonel spam engelleme


Filtre Kalitesi ve Verimliliği

Antispam servisinin eşsiz spam zekası, günün her saniyesinde milyonlarca e-postanın işlenmesinin doğrudan bir sonucudur. Gelen e-posta filtrelerimizin, hatalı eposta geçirmesi 0’a yakın bir oranda olduğundan % 100’lük bir filtreleme hassasiyeti ile endüstri lideri bir orana sahiptir.

spam filtresi


Gelişmiş Kuyruk Yönetimi

Antispam servisi mail adresinin teslim edilecegi mail sunucusuna ulaşamadığı taktirde gelen maillerinizi kuyrukta bekletmektedir. Mail sunucusu aktif duruma geldiğinde kuyrukta bekletilen mailler hedef sunucuya iletilmektedir. Bu felaket durumunda maillerinizi kontrol etmek için antispam web arayüzünü ziyaret ederek kuyruktaki maillerinize ulaşabilrisiniz.

spam koruması bursa


Güncel Servis

Spam mail trafigi anlık olarak dünya üzerindeki network yapısının büyük bir kısmını kapsamaktadır. Bu nedenle her geçen gün spam mail tehlikesi artmaktadır. Antispam servisimiz dünya üzerindeki tüm spam veritabanları ile senkronize olarak çalışmakta ve sürekli güncel tutulmaktadır.

spam mail engelleme


Antispam hizmetimiz %99 luk bir basarıyı garanti etmektedir. Mail hizmetinizi nerede olduğunun bir önemi yoktur.  Mail sunucunuz dünyanın öbür ucunda dahi olsa spam koruması hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bursada antispam hizmeti de sağlayan kurulusumuz bunun yanı sıra kurumsal web hosting , kurumsal eposta servisi , kurumsal cloud server hizmetleride sağlamaktadır. Kurumsal veri merkezi çözümlerimiz için www.hostfix.com.tr aadresini ziyaret edip sağlağıgımız ürünleri inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere mail yada telefon üzerinden ulaşabilrisiniz. antispam web ara yüzü kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Spam koruması web ara yüzü hakkında ön bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Hostfix Teknoloji Kurumsal web hosting , Alan Adı, Cloud Server, Mail Server, Antispam Server hizmetleri için www.hostfix.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.