Panel Görüntüleri

Spam Koruması Panel Görüntüleri

Spam Koruması Panel Görüntüleri

http://panel.antispamservisi.com

Spam Koruması Panel Görüntüleri

Spam Filtresi Genel Görünüm

Oldukça sade bir tasarıma sahip spam koruması web panelini kullanmak çok kolay olacak. Görüldüğü üzre spam filtrenizi yönetmek için sizlere gerekli  tüm içerik detaylı olarak düşünülmüş ve panel entegrasyonu yapılmış durumdadır.

genel-gorunum

 

Spam Karantina

Spam karantina kısmında filtrenize takılan ve spam olarak algılanmış tüm mailleri görebilirsiniz. Kısayollar sayesinde ilgili mail üzerinde işlem yapılabilmektedir.  Takılan mail inbox’ınıza gönderebilir ve diger alternatik seçeneklerde kısa yolda görünmektedir. Bu kısımda detaylı arama da yapılabilmektesiniz. Dilerseniz spam filtrenizdeki tüm mailleri tek tık ile temizleyebilrisiniz. Filtreye takılan spam maillerle ilgili  ileti gönderim tarihi, gönderen adres, alıcı adres,  konu ve mail boyutu hakkında bilgiler bulunmaktadır.

spamkarantinasi

 

 

Blaklist Ekranı

Kara liste oluşturma ekranıda domain yada email bazında eklemeler yapılabilmektesiniz. Dilerseniz zaman içerisinde eklediğiniz filtre kurallarını da bu bölümde kolayca arama yapabilrisiniz. Kara listeye eklediğiniz alan adı yada mail adresinden gelen mailler reddedilmektedir. Bu sekilde spam gönderimi yapan kişi sizlere ulaşamayacaktır.

blacklist

Whitelist Ekranı

Beyaz liste oluşturma ekranıda domain yada email bazında eklemeler yapılabilmektesiniz. Dilerseniz zaman içerisinde eklediğiniz filtre kurallarını da bu bölümde kolayca arama yapabilrisiniz. Filtrenin spam olarak alğıladığı ve sizlerin haberleşme sağlamanız gereken domain yada mail adreslerini buraya eklediginizde filtre bu göndericiler için şeffaf bir hal alacak ve mailler inbox lara aktarılacaktır.

whitelist

 

Otomatik Spam Bildirme Ekranı

Spam bildirimi yapmak çok daha kolay  olacak. Spam olarak alğılanamayan ve inboxınıza düşen mailler olduğunda yada mail almak istemediğiniz bir adres olduğunda ilgini maillin .eml yada .msg dosyasını  bu ekrana sürükleyerek bırakmanız spam listesine alınması için yeterli olacaktır.spambildirme

 

Periyodik Rapor Ekranı

Sürekli  spam filtre ekranına girip olup biteni kontrol etmenize gerek kalmayacak. Mail hesapları için periyodik raporlama isteyebilirsiniz. Seçinizi yaptığınız raporlama sıklığına göre spam filtresi sizlere email ile bilgilendirme yapacaktır.

rapor

Email Kullanıcısı Oluşturma Ekranı

Alan adı yöneticisi dışında talepte bulunacak email kullanıcılarınıza hesaplarını yönetmeleri için ayrı kullanıcı oluşturabilrisiniz.  Hesaplarını oluşturğugunuz mail kullanıcıları kendi mailbox ları için gerekli kuralları kendileri yapabilecek ve sizler içinde kullanım kolaylığı saglayacaktır.

yeni-kullanici-yarat